سورا ویند پاور ::: مجری احداث نیروگاههای بادی در کشور  SOURA WINDPOWER LOGO 
   
Amazing Slider
درباره سورا ویند پاور

شرکت سورا ویند پاور از شرکتهای گروه سورا تجارت در سال 1387  فعالیت خود را در زمینه انرژی های تجدید پذیر به عنوان نماینده انحصاری شرکت
SOUTHWEST WINDPOWER  آغاز نمود . فروش توربین های بادی کوچک از جمله مدل AIR X   و اسکای استریم (SKYSTREAM) توسط این شرکت تا به امروز صورت میگیرد.
سورا  ویند پاور به عنوان نماینده شرکت هلندی لاگروی  به منظور احداث نیروگاه های بادی بزرگ نیز  فعالیت می نماید.  

درباره شرکت لاگروی

ب
ه دلیل بحران های نفتی و نیاز شدید بشر به یافت منابع انرژی جایگزین، هنک لاگروی که حرفه اصلی وی اختراع بود، شرکت ساخت توربین بادی خود را در سال 1979 در هلند تاسیس کرد.
از آن زمان به بعد، انواع گوناگونی از توربین ها طراحی و ساخته شده اند که هریک با امکانات ابتکاری خود شناخته می شوند که همگی حاصل کار هنک لاگروی هستند. لاگروی اولین شرکت تولید کننده توربین های بادی با سرعت متغیر با کنترل گام روتور وابسته برای محدود کردن سرعت روتور بود و یک دهه بعد از آن، لاگروی جزء اولین شرکت هایی بود که اقدام به معرفی تکنولوژی
Direct Drive  به حوزه انرژی بادی کرد.
در پایان دهه 80، لاگروی بیشتر با طراحی LW10/35 و به ویژه طراحی LW15/75 خود که دو تیغه داشت شناخته می شد. نسل بعدی آن یعنی LW18/80 به یکی از محصولات موفق هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ تجاری تبدیل شده است. بیش از 600 توربین از این نوع در سراسر جهان نصب شده اند و تقریبا همه آنها نیز هم اینک مشغول به کار هستند که همگی حاکی از کیفیت بالای ساخت و طراحی این توربین ها هستند.

 
گروه آدورسورا ویند پاورسورا انرژی ترکیهگروه سورا تجارتسورا انرژیسورا باطریسورا لیفت